• Do fotogalérie bol pridaný nový album Plavecký výcvik.

Minulý týždeň naši žiaci opäť po uvoľnení opatrení absolvovali dôležitý plavecký výcvik. Bolo to radosti, ale aj snaženia i úsilia. Každý žiak získal diplom, no diplomy za dobré umiestnenie v pretekoch  nemohli získať všetci. Niektorí mali možno i trocha smoly, no také už sú súťaže. Dôležité je dopriať víťazstvo najlepším, ale pri pretekoch bojovať tak, aby sme sa nikdy nevzdávali a čestne súťažili.  Podľa nás vyhrali všetci, ktorí sa zúčastnili a absolvovali výcvik.

Dôležité veci si udržíme v srdci ako prenádherné spomienky na spoločné zážitky a naše spoločenstvo.

• Olympiáda 30. ročník na Dubodieli

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Olympiáda 30. ročník na Dubodieli.

Víťazstvo chutí sladko

Výborná akcia, ktorá dá zažiť úspech mnohým. Nielen úspech, ale i motiváciu k osobnému zlepšovaniu sa a práci na vlastnej osobnosti.

Začala to naša Tánička a budeme si ju vždy pri tejto príležitosti pripomínať a v dobrom spomínať. Keďže už nebola, vyhrali sme to pre ňu.