• ŽIACI ZÁKLADNEJ ŠKOLY

Prihlásiť na stravu alebo odhlásiť žiaka je potrebné 24 hodín vopred, najneskôr však do 14.00 hod. deň vopred.

DETI MATERSKEJ ŠKOLY

Prihlásiť na stravu alebo odhlásiť dieťa je potrebné 24 hodín vopred, najneskôr však do 7.00 hod. daného dňa.

Odhlásenie a prihlásenie  detí, žiakov a zamestnancov našej školy je možné iba cez EDUPAGE.

Telefonicky, sms správou sa môžu prihlasovať, alebo odhlasovať iba cudzí stravníci na tomto čísle:

0951 843 001

• V prvý deň choroby je možné neodhlásenú stravu odobrať zabalenú v jednorázovom obale (zabezpečuje školská jedáleň)  v čase od 11.00 do 13.00 hod. (Zabalenie obeda je potrebné nahlásiť vopred, najneskôr do 11:00h)
          •  Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.
          • Dieťa (predškolák a školák ) keď nie je ani 1h v škole- nemá nárok na dotáciu na stravu a stravu musí uhradiť v plnej výške.
          •  Upozorňujeme rodičov, sledovať odhlasovanie a prihlasovanie stravy (dá sa to i vopred a i pri ospravedlnenke).

Systém úhrady za odobratú stravu.

Stravné sa bude platiť pozadu s tým, že úhrada stravného bude presne za odobraté obedy za predchádzajúci mesiac.

Do 3 pracovných dní po ukončení mesiaca dostane rodič predpis platby cez edupage s vypočítanou sumou na platbu  za predchádzajúci mesiac, splatnosť je podľa predísanej platby- spravidla do 15. dňa v mesiaci.